Piano Solo

Akıllı cihazınızı Piano Solo ile piyano gibi kullanabilirsiniz.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.9.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMANOTES
Piano Solo indir; Akıllı cihazınız artık bir piyano olacak ve sizde parmaklarınızı hızlı kullanarak en sevdiğiniz parçaları çalmaya çalışacaksınız.

Akıllı cihazınızı bir piyano gibi kullanarak eğlenceli anlar yaşamaya ne dersiniz? Sorumuzun cevabı evetse Piano Solo mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. Akıllı cihazınız artık bir piyano olacak ve sizde parmaklarınızı hızlı kullanarak en sevdiğiniz parçaları çalmaya çalışacaksınız. Tasarım olarak muhteşem bir mobil oyun olan Piano Solo ile akıllı cihazınızda eğlenceli anlar yaşamanın tadını çıkaracaksınız.

Hiç bir piyano ustası olmayı hayal ettiniz mi? Hiç klasik müzik tutkun oldunuz mu, Beethoven, Chopin, Mozart, Schubert, Çaykovski'yi veya popüler klasik şarkıları kuyruklu piyano çalmak istiyor musunuz? Artık bu düşüncelere gerek yok, Piano Solo mobil uygulaması ile istediğiniz parçayı çalarak eğlenebilirsiniz. Piano Classical White Tiles 4 oynamak çok kolaydır. Siyah fayanslara dokunun, klasik müzik ve piyano tuşlarını hissetmek için beyaz fayanslara dokunmayın. Dikkat ve parmak hızlılığı isteyen bu muhteşem oyunda saatlerce piyano çalarak eğlencenin keyfini çıkaracaksınız.

Son zamanların en iyi eğlence oyunu olarak karşımıza çıkan Piano Solo akıllı cihazınızda en iyi anlar yaşamanıza imkan tanıyor. Oyun oynamanın keyfini biraz değiştiren Piano Solo kulağınızın pasını silecek türden içeriklere sahiptir. Parmaklarınız biraz yorulacak fakat son derece eğleneceksiniz. Oyunda farklı farklı modlar bulunuyor. Bunlardan biri olan tek savaş modu, klasik şarkıları çok seven oyuncular için zorlu bir piyano çevrimiçi savaşında rakiplerinize meydan okumanızı gerektiriyor. Bu karşılaşmayı kazandığınız taktirde ödüllerin her birini ele geçiriyorsunuz.

En sevdiğiniz şarkılar oyunun içerisinde yoksa bunu dile getirerek eklenmesini sağlayabilirsiniz. Hem müzik yapın hem de dinleyerek eğlencenin keyfini çıkarın. Aile ve arkadaşlar için en iyi piyano oyunları haline gelen güzel piyano müziği sizi son derece rahatlatacak ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Onlara piyano yeteneklerinizi göstermek için arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla favori piyano şarkıları ve zorlukları gerçekleştirin. Oyunu oynaması son derece basittir fakat oyunda ustalaşması zordur. Kazanmak için son derece dikkatli bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor.

Bu hızlı hızlı piyano oyunları tüm karoları yakalamak kolay değil, özellikle yeni Battle Mode'da. Bu sebeple parmaklarınızı alıştırmadan hızlı modu oynamayı denemeyin. Aksi ritmi daima kaçıracaksınız. Müzik doğasını çeşitlendirmek için 200 farklı klasik şarkı tek bir çatı altında toplanmış olup sizlere heyecan verici anlar yaşatmak için tasarlanmıştır. Her bir şarkıyı tek tek çalarak keyfinizi yerine getirebilirsiniz. Gün boyu yaşadığınız stresi unutun.

Müthiş oyun tasarımı ve grafikleri ile dikkatleri üzerine toplayan Piano Solo mobil oyunu görsel açıdan da oyuncuları tatmin etmeyi başarıyor. Pürüzsüz oyun deneyimi, oynamak kolay ve yüklemek için de oldukça hafiftir. Zorlanmadan keyifle oynayabilirsiniz. Beethoven, Chopin, Mozart, Schubert, Çaykovski gibi en popüler şarkıları çalarak eğlenceli anlar yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz.
Piano Solo indir